Görüş ve Önerileriniz

Buraya yazacağınız görüş ve önerileriniz ile bunlara verilecek cevaplar herkese açık ve görünebilir olacaktır. Bu nedenle telefon, e-posta gibi kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız. Ancak kişisel bilgilerinizi yazmanızı gerektiren bir sorunuz olursa, info@ozzytimetables.com e-posta adresine yazabilirsiniz. Görüş ve öneri yazabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Skip Navigation Links   1     

MessageYasin Türkyılmaz -  31-Mar-2024 13:03
sınav programını sınıflar bazında excelle dışarı aktarırken: geçersiz bir ad yazdınız. aşağıdakilerden emin olun diyor ve şunları sıralıyor -yazdığınız ad 31 karakterden uzun olmamalıdır -ad şu karakterleri içermemlidir : / ? vb. -ad boş olmamalıdır . hangi ad da hata yaptığımı anlayamıyorum ve acil şekilde excelle veri almam gerekiyor ne yapabilirim.
MessageOzan -  31-Mar-2024 14:07
Merhaba Yasin bey. Excel çıktılarında dosya isimleri sınıf isimlerinden türetildiğinden dolayı, muhtemelen sınıf isimlerinde Windows'un dosya isimlerinde kabul etmeyeceği bir karakter kullanmış olabilirsiniz. Hızlı bir çözüm olarak, sınıf isimlerin (/, ?, \, <, >) gibi karakterler varsa bunları standart tire ya da alt çizgi ya da boşluk karakterleri ile değiştirerek tekrar deneyiniz.

MessageYasin -  14-Mar-2024 11:32
OzzyTimeTables programı harika olmuş elinize sağlık. programı demek için kullandığımızda derslik koşullarını seçmemize rağmen dersliğin dolu olduğu saatlere de dersliğin atanabildiğini görüyoruz bu konuda yardımcı olma şansınız var mı
MessageOzan -  14-Mar-2024 11:59
Merhaba. Öncelikle uygulama hakkındaki güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. Belirttiğiniz üzere derslik koşulunu hemen test ettim, koşullar gerçekten çalışmıyor ve programsal bir hata gibi görünüyor. Bu hatayı bir sonraki sürümde düzeltilmek üzere not ettim. Şimdilik maalesef gözle kontrol ederek yerleştirme yapmanız gerekecek. Sonraki sürümde, diğer hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler ile birlikte bu hata da giderilmiş olacaktır.

Message -  30-Oca-2024 03:14
Microsoft Office programı olan mac bilgisayarlarda da kullanılabilir mi?
MessageOzan -  30-Oca-2024 16:19
Merhaba. OzzyTimeTables uygulaması şimdilik sadece Microsoft Windows platformunda çalışmaktadır. Bu nedenle maalesef Linux ve Mac bilgisayarlarda kullanılamamaktadır.

MessageMP -  24-Kas-2023 14:44
Merhaba Ozan Bey, Excel'e aktarma ya da Excell den programa aktarmada DERSLER için öğrenci sayıları sutunu (Mevcut sutunu) yok. Okul öğrenci otomasyonlarının verilerini excell ile sizin programa entegre etmede problem oluyor. Her dersin öğrenci sayısı elle girmek gerekiyor. Dolayısıyla MEVCUT sütunu eklense iyi olur. Emeğinize sağlık, İyi çalışmalar dilerim.
MessageOzan -  24-Kas-2023 16:10
Merhaba. Uygulama içerisinde mevcut bilgisi ve hoca atamaları derslerden ayrı olarak işlendiği için Dersler penceresindeki Excel entegrasyonunda Mevcut ve Atama bilgisi bulunmamaktadır. Zira tanımlı olan bir ders, birden fazla sınıf altında listelenebilmekte ve farklı hocaları ve farklı öğrenci sayıları bulunabilmektedir. Ancak iyi haber, hocaların derslere atanması ve mevcut sayı girişi için, Dersler penceresinden ayrı olarak yeni bir pencere planlandığını söyleyebilirim. İlerleyen versiyonlarda ayrı bir Atama ve Mevcut girişi penceresi ile toplu atama, toplu mevcut girişi ve bunlar için Excel entegrasyonu gibi özellikler eklenmiş olacaktır. Geri bildirimizin için teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

Messageshmyo -  09-Kas-2023 11:58
merhabalar, ben sisteme kayıt olmadan programı indirdim ve sınav programı hazırlamaya başladım, sınıfları, öğretim elemanlarını tanımladım. Dersleri tanımlarken bir ders girdim ve derse giren öğretim elemanını derse atamasını yapamadım. Acaba bu sorun neden kaynaklanmaktadır. Lütfen cevap verebilir misiniz?
MessageOzan -  09-Kas-2023 12:22
Merhaba. Dersler penceresindeyken, derslerin üzerine sağ tıkladığınızda hocaların listesi gelecektir. Buradan o derse atamak istediğiniz hocayı seçip o hocayı derse atayabilirsiniz. Atadığınız hocaların isimleri, en sağdaki sütunda görülüyor olmadı. Atamaları yaptıktan sonra dersler ya da sınavlar tablonun sol tarafındaki pencerede görünecektir. Umarım çözüm olur. İyi çalışmalar dilerim.