Microsoft Edge Tarayıcıdan İndirme Yapabilmek için;
OzzyTimeTables Kurulum dosyasını Microsoft Edge tarayıcısı ile indirmek istediğinizde, Microsoft SmartScreen;

"Dosya yaygın olarak indirilmediğinden Microsoft Defender SmartScreen bu dosyanın güvenli olup olmadığı doğrulayamadı. Açmadan önce indirdiğiniz dosyanın veya kaynağının güvenli olduğundan emin olun."

Şeklinde bir uyarı vererek kurulum dosyasını indirmeyi engellemektedir. Bunun nedeni, yaygın indirilen bir dosya olmadığından dolayıdır. İndirilen kurulum dosyasının saklanmasına izin vermek için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir:


1. İndir sayfasındaki [İndir] butonuna tıklayınız.2. Kurulum dosyasının indirilmesini bekleyiniz.3. Kurulum dosyası indirildikten sonra, dosya adının başında bir sarı üçgen sembol içerisinde ünlem işareti görülecektir. Dosya adının sağ tarafında ise [...] üç nokta menüsü bulunmaktadır. Bu [...] üç nokta menüsüne tıklayınız.4. [...] üç nokta menüsünde tıkladığınızda açılan menüden "Sakla" seçeneğine tıklayınız."5. Açılan pencereden "Daha fazla göster" ifadesinin yanındaki aşağı ok işaretine tıklayınız.6. Açılan seçeneklerden "Yine de sakla" seçeneğini seçiniz.7. İndirilen dosyasnız "İndirilenler" klasörüne kopyalanacaktır. Dosya adı yanındaki klasör simgesine tıklayarak "İndirilenler" klasörünü açınız.8. İndirilenler klasörünüzde "OzzyTimeTables_v2_xx_Kur.exe" dosyasını bulup çift tıkladığınızda kurulum işlemi başlatılacaktır.